بج سینه مات و براق

چاپ لوحستان با سابقه دوازده ساله در حوزه چاپ و خدمات چاپی و به ویژه محصولات و نشان سینه، بج کت، پلاک سینه، آرم سینه فعالیت میکند. از جمله فعالیت آن میتوان به همکاری با نهادها و سازمان ها برای سفارش بج سینه (بج سینه بانک، بج سینه نظامی، بج سینه فروشگاهی و…) اشاره کرد. خوشبختانه مجموعه لوحستان دارای نمونه کارهایی نیز در این زمینه می باشد که شما عزیزان می توانید با مشاهده این محصولات در انتخاب و ایده های خوب خلاقانه تر عمل کنید.

در بج سینه مات و براق از رنگ ها وطرح های مختلفی (رنگ طلایی،رنگ نقره ای)مورد استفاده قرار می گیرد. این مجموعه علاوه بر بج سینه مات و براق، بج سینه پلی استر و بج سینه رنگی نیز تولید می کند. برای آشنایی با کیفیت و کارهای ما لطفا نمونه کارها و توضیحات محصولات ما را تماشا و مطالعه کنید.

بج سینه مات و براق که آن را به عنوان نشان سینه مات و براق نیز میشناسند قطعه ای است که روی لباس نصب شده و بیانگر لوگو یا نوع فعالیت یک مجموعه می باشد.

این روزها مدیران بازاریابی از روش های گوناگونی در جهت تبلیغات استفاده میکنند که این بج ها یکی از بهترین روش ها در این زمینه به شمار میروند.

نشان سینه مات وبراق را میتوان به عنوان یک کالای تشریفاتی دانست که در مکان های مختلفی مانند سمینارها، نمایشگاه ها و جلسات رسمی مورد استفاده قرار میگیرد.

ساخت بج سینه مات و براق

بج های مات و براق جزء بهترین بج های سینه به شمار میروند. روش ساخت این نشان ها به شکل اسید کاری است. در این روش برای ایجاد کردن طرح روی این محصولات از اسید استفاده میکنند.

بعد از آنکه طرح مورد نظر با اسید خورده شد نوبت به مرحله آبکاری میرسد. لازم به ذکر است که آبکاری نقش محافظتی و زیبایی نیز دارد و باعث افزایش طول عمر بج نیز میگردد.

بعد از آنکه مگنت یا سوزن را در بخش پشتی بج قرار میدهند نوبت به انجام پروسه رنگ آمیزی میرسد. ساخت بج های سینه به شکل مات و براق جلوه های بسیار بینظیری را ارائه میدهد. این محصولات دارای برجستگی ها یا فرو رفتگی هایی هستند که موجب میشود زیبایی آن ها افزایش پیدا کند.

بج سینه مات و براق

خرید بج سینه مات

در هنگام خرید بج سینه مات نکاتی هستند که باید به آن ها توجه کنید. یکی از مهم ترین این نکات توجه به جنس بج است. متریال های مختلفی در جهت ساخت این محصولات به کار میروند که هر کدام از آن ها کیفیت و قیمت متفاوتی دارند به همین دلیل در هنگام ثبت سفارش باید به این موضوع دقت کنید.

در زمان سفارش باید به مشخصاتی که قصد درج آن ها را دارید دقت نمایید. پیش از اقدام به سفارش باید این مشخصات را به طور دقیق تعیین کنید. این مشخصات میتوانند شامل آرم و لوگوی شرکت، نام برند، شعار آن یا مواردی از این قبیل باشند.

از دیگر مواردی که در زمان خرید نشان سینه مات باید مد نظر قرار دهید ظاهر و زیبایی آن است. هدف اصلی از ساخت این بج ها معرفی شما و جلب توجه افراد است به همین دلیل باید از ظاهر زیبایی برخوردار باشند. انتخاب رنگ مناسب نیز میتواند در این زمینه بسیار اثربخش باشد.

در انتخاب مجموعه سازنده این نشان ها باید دقت زیادی به خرج دهید. مجموعه های بسیاری هستند که در زمینه ساخت و ارائه این بج ها فعالیت میکنند.  شما عزیزان باید مجموعه ای را انتخاب کنید که از سابقه درخشانی در این زمینه برخوردار باشد.

برای ثبت سفارش خرید بج سینه مات با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت همین حالا تلفن را برداشته و با ما تماس بگیرید.