بج سینه پلی استر

چاپ لوحستان با سابقه دوازده ساله در حوزه چاپ و خدمات چاپی و به ویژه محصولات و نشان سینه، بج کت، پلاک سینه، آرم سینه فعالیت میکند. از جمله فعالیت آن میتوان به همکاری با نهادها و سازمان ها برای سفارش بج سینه (بج سینه بانک، بج سینه نظامی، بج سینه فروشگاهی و…) اشاره کرد. خوشبختانه مجموعه لوحستان دارای نمونه کارهایی نیز در این زمینه می باشد که شما عزیزان می توانید با مشاهده این محصولات در انتخاب و ایده های خوب خلاقانه تر عمل کنید.

در بج سینه پلی استر از رنگ ها وطرح های مختلفی (رنگ طلایی،رنگ نقره ای و…)مورد استفاده قرار می گیرد.برای آشنایی با کیفیت و کارهای ما لطفا نمونه کارها و توضیحات محصولات ما را تماشا و مطالعه کنید.

قابلیت ویژه و جدیدی که مجموعه ما در نظر گرفته برای رفاه حال و زمان مشتریان تولید بج سینه فوری است که در کمترین زمان:بج سینه رنگی، بج سینه تبلیغاتی،بج سینه اختصاصی و… را تولید میکند. برای آشنایی با کیفیت و زیبایی کارهای ما لطفا نمونه کارها و توضیحات محصولات ما را تماشا و مطالعه کنید.

بج سینه پلی استر چیست؟

همانطور که میدانید بج های سینه در انواع مختلفی وجود دارند که هر یک از آن ها از ویژگی های منحصر به فردی برخوردار هستند. یکی از مدل های محبوب این محصولات بج سینه پلی استر است. این بج از نظر ظاهری  از مدل های فلزی زیباتر به نظر میرسد.

پوشش شفاف و شیشه ای که در انتهای کار روی این نشان ها کشیده میشود جلوه بینظیری را به آن ها میبخشد. این نشان ها از لحاظ طرح و رنگ دارای تنوع زیادی هستند و میتوانند همه سلیقه ها را راضی کنند.

این بج ها به علت اینکه پایه ای فلزی دارند از دوام زیادی برخوردار هستند. نشان های سینه پلی استری را بیشتر افراد با درخشش و زیبایی منحصر به فرد آن ها میشناسند.

برنج به عنوان متریال اصلی در پایه کار استفاده میشود که ترکیبی از روی و مس می باشد. همانطور که میدانید برنج فلزی براق است و رنگ طلایی آن جلوه خاصی را ایجاد میکند.

قیمت بج سینه پلی استر

این بج ها نسبت به زیبایی که دارند از قیمت های مقرون به صرفه ای برخوردار هستند. طرح انتخاب شده به سادگی روی این بج ها قابل چاپ است و این موضوع باعث شده قیمت مناسبی داشته باشند.

تیراژ سفارش نیز در قیمت نشان های سینه پلی استر تاثیر زیادی دارد. واضح است که اگر این بج ها را در تیراژ بالا سفارش دهید از لحاظ اقتصادی برای شما به صرفه تر خواهد بود.

نوع طرح سفارشی نیز در قیمت بج های سینه موثر است. هر چقدر این طرح ها پیچیدگی بیشتری داشته باشند قیمت این محصولات نیز بالاتر خواهد بود.

بج سینه پلی استر کد 3
بج سینه پلی استر

مزایای استفاده از بج سینه پلی استر

استفاده از این بج ها دارای مزایای بسیاری است که در این بخش از مطلب قصد داریم به بررسی آن ها بپردازیم:

زیبایی بصری

این محصولات به دلیل متریالی که دارند از زیبایی بصری فوق العاده ای برخوردار هستند. استفاده از طرح های زیبا نیز  میتواند جلوه این نشان ها را دو چندان کند. زمانی که بیننده با یک بج سینه زیبا و چشم نواز رو به رو میشود حس خوشایندی در او ایجاد میگردد.

تبلیغات

از بج های سینه میتوان در جهت تبلیغات استفاده کرد. شما میتوانید در طراحی این بج ها از ویژگی ها، نام یا لوگوی شرکت یا سازمان خود استفاده کنید. با کمک اتیکت سینه پلی استری میتوانید کسب و کار خود را به دیگران معرفی کنید. این اتیکت ها به دلیل رنگ ها و جذابیت ظاهری که دارند میتوانند در زمینه تبلیغات بسیار موفق عمل کنند.

حفظ یکپارچگی

شرکت ها و سازمان ها میتوانند برای حفظ یکپارچگی پوشش کارکنان خود از این نشان ها کمک بگیرند. نصب این نشان ها روی لباس بیانگر تبعیت همه کارمندان از قوانین شرکت یا مجموعه مورد نظر می باشد.

قیمت مناسب

بج های سینه پلی استری قیمت های مناسبی دارند و یک کالای تبلیغاتی ارزان قیمت به شمار میروند. روش های تبلیغاتی ممکن است هزینه های بسیاری را برای شما داشته باشند اما استفاده از این بج ها از نظر اقتصادی بسیار به صرفه خواهد بود.

معرفی اعضا

از این محصولات میتوان در جهت معرفی اعضای یک سازمان یا مجموعه نیز استفاده کرد. برای انجام این کار میتوان نام این افراد را روی بج ها حک کرد. این مزیت در سمینارها و نمایشگاه ها میتواند بسیار سودمند واقع شود.

بهبود کار تیمی و هم افزایی

زمانی که از نشان های یکسان برای کارکنان خود استفاده میکنید تاثیر زیادی در ایجاد  حس تعلق  کارمندان خواهید گذاشت. این کار باعث میشود که کارمندان شما انگیزه بیشتری پیدا کنند و کارهای خود را با دقت بالاتری انجام دهند. کارمندان با کمک این بج ها میتوانند اعضای تیم خود یا همکارانشان را به سادگی بشناسند.

برند سازی

اتیکت سینه پلی استر میتواند یکی از بهترین ابزارها در جهت برند سازی باشد. برای این کار کافی است لوگو یا نام تجاری شرکت خود را روی این بج ها حک کنید. این کار باعث میشود تا افراد مختلف با دیدن این اتیکت ها با نام تجاری شما آشنا شوند. هر چقدر این اتیکت ها از زیبایی بیشتری برخوردار باشند نام کسب و کار شما را بیشتر در اذهان حک می کنند.

ساخت و سفارش بج سینه پلی استر

مجموعه لوحستان دارای سال ها تجربه و سابقه درخشان در زمینه ساخت بج سینه پلی استر است. این مجموعه برای فرایند ساخت این بج ها از بهترین تکنولوژی های روز جهان استفاده میکند.

برای ساخت نشان سینه پلی استر در آغاز باید طرح آن در نرم افزار پیاده سازی شود. در طراحی این بج ها باید به نکات بسیاری توجه کرد تا طرح نهایی چشمگیر گردد.

برای سفارش نشان سینه پلی استر میتوانید با ما از طریق شماره های موجود در وبسایت ارتباط برقرار کنید. اگر در مورد این بج های سینه کاربردی به اطلاعات بیشتری نیاز دارید کارشناسان تیم ما به طور کامل شما عزیزان را راهنمایی خواهند کرد.