تندیس پلکسی گلس

تندیس پلکسی گلس همانطور که از نامش مشخص است از ورقه های پلکسی گلس ساخته می شود. از ویژگی های منحصر به فرد این نوع تندیس این است که مقاومت بیشتری نسبت به شیشه دارد.

متریالی که در ساخت این تندیس به کار رفته از شفافیت، سبکی و مقاومت زیادی برخوردار است. امروزه این نوع تندیس ها طرفداران زیادی پیدا کرده اند.

تندیس شماره 26

این تندیس ها را میتوان با کمک نرم افزارهای دو بعدی و سه بعدی نیز طراحی کرد. این محصولات از لحاظ ظاهری شباهت زیادی به شیشه دارند اما نسبت به آن از شفافیت بیشتری برخوردار می باشند.

ساخت تندیس های پلکسی به این شکل است که طرح مورد نظر مشتری روی آن ها پیاده سازی شده و با کمک دستگاه لیزر برشکاری و حکاکی طرح نهایی صورت میگیرد. بخش های حکاکی شده را میتوان به شکل های ساده یا رنگی نیز درآورد.

این تندیس ها را میتوان به شکل تلفیقی نیز ساخت. به عنوان مثال ممکن است برخی از طراحان کنار این متریال از برنج نیز استفاده کنند. این کار موجب می شودکه طرحی زیبا خلق شود.

مزایای استفاده از پلکسی گلس در ساخت تندیس

امکان حکاکی با دقت و ظرافت زیاد

امکان ایجاد طرح های زیبا و پیچیده

افزایش سرعت حکاکی

پیاده سازی حکاکی با عمق های متفاوت

تندیس شماره 10

کاربرد و ویژگی های تندیس پلکسی گلس

در میان تندیس های متفاوتی که در بازار عرضه می شوند افراد زیادی به این مدل تندیس علاقه دارند. بسیاری از این افراد برای مراسم مختلف اقدام به سفارش این نوع تندیس می کنند. متریالی که در ساخت این محصول به کار رفته بسیار منعطف است و همین موضوع باعث شده که انتخاب مناسبی برای طراحی های ظریف باشد.

تندیس های پلکسی انواع مختلفی دارند و امکان پیاده سازی طرح های متفاوت روی آن ها وجود دارد. این تندیس ها یکی از بهترین هدیه های تبلیغاتی به شمار میروند.  به دلیل جذابیت و کیفیت زیادی که این مدل تندیس ها دارند می توانند افراد زیادی را به خود جذب کنند.

برای معرفی یک سازمان نیز این محصولات انتخاب مناسبی هستند . با حک برند یک سازمان روی آن ها می توانید نام تجاری خود را در ذهن مخاطب ماندگار کنید. این تندیس های جذاب از قیمت های مقرون به صرفه ای نیز برخوردار هستند.

سفارش تندیس پلکسی گلس

مجموعه لوحستان یکی از بهترین و با سابقه ترین تیم ها در زمینه ساخت انواع تندیس ها است. این مجموعه آماده ارائه بهترین تندیس ها با قیمت های مناسب به شما عزیزان می باشد.

برای سفارش تندیس پلکسی گلس نیز می توانید از طریق شماره های درج شده در سایت با ما تماس بگیرید. اگر نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه این تندیس ها دارید کارشناسان این مجموعه آماده پاسخگویی به  همه سوالات شما عزیزان هستند.